Aktualności

Zajmujemy rozwojem branży Life Science. Piszemy raporty, artykuły. Prowadzimy badania i szkolenia. Znamy trendy naukowe i biznesowe, pokazujemy jak za nimi podążać. Pracujemy na bazie sprawdzonych kontaktów. Aktualności podajemy na stronie oraz w mediach społecznościowych.

Co hamuje Polaków w osiąganiu większej liczby sukcesów?

Książka 7 nawyków skutecznego działania Stephena R. Covey'a pokazuje Polakom na co warto zwrócić uwagę chcąc osiągnąć sukces w życiu zawodowym, ale również osobistym.

Otwórz się na rozwój - system zamknięty się degeneruje

Jeśli sami z siebie podejmujemy działania, jesteśmy przez całe życie w stanie rozwoju. Inaczej żyjemy w stagnacji.

Inspiracje dla liderów w branży Life Science - Anna Dymna

Anna Dymna – znana aktorka, którą chyba kojarzy większość z nas. Prowadzi Fundację „Mimo Wszystko”. Wystąpiła na Master Class 15 Zasad Przywództwa Papieża Franciszka. Próbowała odpowiedzieć, jaki powinien być lider. Czego może się uczyć od osoby wykonującej zawód aktora? Jest moc w tym wystąpieniu.

Prof. Nęcki dla Wirtualnej Polski:

W wywiadzie z 23. marca udzielonym dla Wirtualnej Polski Prof. Zbigniew Nęcki omawia kwarantannę jako  wyjątkowe zjawisko społeczne.

Wiarygodne informacje o koronawirusie

Polecamy stronę Komisji Europejskiej, na której kompleksowo są zamieszczane wiarygodne informacje na temat koronawirusa.

Liczba przypadków koronawirusa na świecie 24.02.2020

Stan epidemiologii wirusa na 2.02.2020 r.

Liczba przypadków koronawirusa na świecie 02.02.2020

Stan epidemiologii wirusa na 2.02.2020 r.

Mycie rąk jako profilaktyka zakażenia koronawirusem

Czytamy, że mycie rąk to ważny sposób profilaktyki rozprzestrzeniania się zakażeń. Jednak czy wiemy jak prawidłowo myć ręce i czy tego nie bagatelizujemy? Szukamy różnych środków do wzmocnienia organizmu i ochrony przed koronawirusem, a warto rozpocząć od niby "zwykłego" mycia rąk.

Jak można obniżyć ryzyko infekcji koronawirusem?    5 podstawowych czynności

WHO podaje wskazówki, jak obniżyć ryzyko infekcji koronawirusem. 5 podstawowych czynności w codziennym funkcjonowaniu to podstawa profilaktyki.

Megatrendy a sektor farmaceutyczny

Znając megatrendy jesteśmy w stanie odpowiadać adekwatnie na przewidywane zmiany rynkowe. Napisaliśmy o tym w artykule do najnowszego wydania Świata Przemysłu Farmaceutycznego. #lifescience #zarządzanie #projekt #farmacja #megatrendy #time4progress #przemysł